WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

czwartek, 27 września 2012

WKKM Hachette tom 4 + komunikat

Dzisiaj ukazał się 4 tom kolekcji Marvela od Hachette - Avengers Disassembled (Upadek Avengers), a wraz z nim komunikat w formie skromnej ulotki:


Można by rzec: wszystko zgodnie z planem. Odpowiedzi BOKu można było od samego początku między bajki włożyć. Informacja z ulotki potwierdza przypuszczenia, że nakład był testowy i wydane w nim zostaną 4 tomy. Tak się stało i teraz przyjdzie nam poczekać na wznowienie (lub nie) kolekcji. Co prawda z komunikatu jasno wynika, że kolekcja jest WSTRZYMANA i kwestią czasu jest wydanie następnych tomów, ale to też zgrana melodia wydawnictwa. Przy Klossie HC płynęły identyczne zapowiedzi.


Tak czy inaczej, myślę, że zamieszanie (a pewnie i oburzenie) przy WKKM było na tyle duże, że Hachette postawi na komiksy Marvela w Polsce i postara się o jak najszybszy restart kolekcji.

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że tak będzie... W sumie dochodzi jeszcze jedna sprawa - tłumaczenia! Cała kolekcja ma zawierać 60 tomów, część jest przetłumaczona... Potrzeba czasu, aby na bieżąco "rzucać" kolejne tomy na sprzedaż. Mam nadzieję, że wydawnictwo to ogarnie i wszystko potoczy się "z górki"!

    OdpowiedzUsuń