WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

wtorek, 14 lutego 2017

Znacie KUMPLA?

Przez dłuższy czas funkcjonowałem na blogu, informując świat o moich zawodowych (niemal wyłącznie) planach i aktualnych pracach. Rok temu pojawiłem się na FB i blog niestety zamarł.
Postaram się to nieco odmienić i przywrócić MUNDIALMANOWI dawny blask! ;)


Na pierwszy ogień info o KUMPLU - z magazynem współpracuję już nieprzerwanie od 9 lat. Oczywiście wszystko zaczęło się nieco przypadkiem i mało brakowało, a do współpracy może wcale by nie doszło - standard! Przez ten szmat czasu powstało setki plansz komiksów i setki innych rysunków. Mimo, że niemal wyłącznie wirtualnie zżyłem się z redakcją pisma i dziś śmiało mogę stwierdzić, że czuję się jej częścią (w taki pokraczny, nowoczesny, wirtualny właśnie sposób - takie czasy).  Momentami było mnie więcej w magazynie, momentami mniej...


Teraz, od stycznia mamy nową odsłonę KUMPLA, która przynosi sporo zmian, zarówno w warstwie zawartości, jak i graficznej. Jestem przekonany, że to krok w dobrą stronę - KUMPEL prezentuje się lepiej i jest bardziej atrakcyjny dla młodego odbiorcy. W treści jest więcej konkretów, edukacji podanej w przystępny, zabawowy sposób - Magda Maciak (redaktorka naczelna) zrobiła bardzo dobrą robotę.


Polecam KUMPLA - znajdziecie tam komiks z Adą i dużo innych moich rysunków. Szczególnie zaś polecam, jeśli macie dzieciaki - spróbujcie, czy KUMPEL działa :)


Magazyn jest aktualnie miesięcznikiem i kosztuje 7,60 zł. - znajdziecie go w kioskach, EMPIKach i salonikach prasowych. Możecie zamówić też wysyłkowo (bezpłatna przesyłka) i przy okazji zapłacić nieco taniej, zamawiając prenumeratę: 3 lub 12-miesięczną - PRENUMERATA KUMPLA (dodatkowo otrzymacie w prezencie kolorowankę z Mikołajkiem).


Zatem do przeczytania w KUMPLU i mam nadzieję niebawem ponownie na blogu :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz