WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

piątek, 22 kwietnia 2016

JESTEM BOGIEM tom 3 - START!

Dzisiaj na PolakPotrafi.pl rozpoczęła się zbiórka na wydanie trzeciej części JESTEM BOGIEM - komiks jest już narysowany, pozostały jakieś drobne elementy graficzne, skład i oczywiście druk. Dzięki temu wszyscy, którzy wesprą projekt swoimi złotówkami mogą być pewni, że otrzymają wydrukowany komiks (oraz inne wybrane nagrody) w ciągu 30 dni od zakończenia akcji (listem poleconym). To w teorii, ale w praktyce postaram się, aby było to zdecydowanie szybciej i jeśli zbiórka będzie szła sprawnie są szanse na odbiór własnego egzemplarza już 21 maja podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa. 

Za 20 zł wsparcia otrzymacie wydrukowany komiks - 70 stron A5 (okładka kolor, środek cz-b) - https://polakpotrafi.pl/projekt/jestem-bogiem-tom-3
Do zdobycia również poprzednie części, kolekcjonerskie wydanie, oryginalne plansze i inne atrakcje. Do zrealizowania projektu (czyli wydania komiksu na papierze) potrzebne jest 2000 pln.
Przy okazji prośba też o Wsparcie wirtualne, czyli informowanie o projekcie na Waszych stronach, blogach, lajkowanie i udostępnianie na FB!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz