WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

sobota, 16 sierpnia 2014

POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ JB

Próg POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ został zdobyty na ostatniej prostej!

Zgodnie z obietnicą plany związane z tytułem JESTEM BOGIEM przedstawiłem już w AKTUALNOŚCIACH projektu. Dla pozostałych zainteresowanych teskst powielam poniżej:


KOMIKS

Trzecia część serii pojawi się w przyszłym roku - w okolicach marca. Spora przerwa związana jest przede wszystkim z innymi moimi komiksowymi projektami, które aktualnie mam na biurku, a które trafią do rąk czytelników w okolicach maja/czerwca 2015. Scenariusz jest już jednak w produkcji, niektóre pomysły i dialogi spisane na papier, inne w głowie.

Zeszyt ten będzie nieco grubszy: 40-50 plansz komiksu i zamknie pewne wątki, kończąc jednocześnie pierwszą trylogię JB.

OPOWIADANIE

Właściwie jest już niemal napisane opowiadanie o młodości Jana Zygfryda Reśniaka, które rzuci nowe światło na motywy i postępowanie głównego bohatera. Niektóre wątki łączyć się będą bezpośrednio z wydarzeniami z trzeciej części komiksu.

Tekst muszę jeszcze przeredagować, niektóre sceny nieco zmienić, na pewno lepiej rozpisać zakończenie. Publikację nazywam opowiadaniem, ale będzie to bogato ilustrowane wydanie, zapewne również z elementami komiksowymi. Data wydania: mniej więcej czerwiec przyszłego roku.

GRA PLANSZOWA

Pomysł na grę już mam, realizacja natomiast całkowicie w polu. Swego czasu pisałem na blogu o moich zapędach do towrzenia gier, które nie miały szansy na realizację. Crowdfundind wydaje się znakomitym miejscem na tego typu przygodę, świat JESTEM BOGIEM również daje ogromne pole do popisu. Jeśli wszystko pójdzie po myśli mniej więcej za rok będzie czas na debiut JZR (i mój) w świecie planszówek.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz