WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

poniedziałek, 31 marca 2014

JB - INTERVIEW - OKŁADKA KOLOR

Tak na zachętę. Bo nie będziemy robić kichy. Do przekroczenia progu LEPSZE WYDANIE nieco brakuje, ale niezbyt dużo, więc tak czy inaczej dodatkowy komiks ukaże się w A5 z kolorową okładką. Każdy Wspierający (nawet za 20 PLN) otrzyma więc dwie publikacje na papierze - tom pierwszy oraz dodatkowy odcinek INTERVIEW.


Tytuł i okładka wskazują tematykę bonusu - rzecz rozgrywa się po wydarzeniach dwóch pierwszych części, i prawdopodobnie również po trzeciej (prawdopodobnie, bo nie mam rozpisanego jeszcze scenariusza trzeciego odcinka).

INTERVIEW wygląda dość specyficznie - każda strona to jeden rysunek. Związane jest to z zakładanym wcześniej formatem wydania (A6), krótkim czasem na realizację komiksu, ale również zastosowanym formalnym zabiegiem, związanym z treścią opowieści.
Odcinek bonusowy zapowiadany był na 16 stron, w przypadku LEPSZEGO WYDANIA miało być 20, wyszły 23 - tak mi się to rozrysowało, i tak już zostanie. Czyli cała publikacja (niezależnie od zebranej kwoty) będzie miała 28 stron A5 + kolorowa okładka.

Ładnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz