WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

czwartek, 5 września 2013

TARANTULA dla kolekcjonerów

Kilka ostatnich lat spędziłem w dużej mierze na rysowaniu komiksów dla dzieciaków i młodszych nastolatków. Jednym z cykli, który co dwa tygodnie trafiał (i w zasadzie nadal trafia) w ręce kilkunastu tysięcy czytelników jest Tarantula (a właściwie Przypadki Tarantuli). W sumie powstało ponad 200 kolorowych plansz, które teraz postanowiłem zebrać w twardookładkowe albumy.

 

Tym samym powstały pierwsze dwa (z kilkunastu) niepowtarzalne albumy, które prezentują się zdecydowanie lepiej na półce niż stos luźnych zarysowanych kartek. I bez wątpienia mogą być gratką dla kolekcjonerów - każdy album jest jedynym unikatowym egzemplarzem. Gratka o tyle większa, że komiks publikowany był tylko w czasopiśmie Victor Junior i nigdy nie pojawił się w wersji albumowej.

 

Każdy album to zbiór 55 kartek A4 w twardej oprawie, na który składa się: 18 oryginalnych czarno-białych plansz, 18 oryginalnych szkiców plansz oraz 18 kolorowych wydruków na grubszym satynowym papierze.

 
 

Na razie albumy stoją u mnie na półce, ale zainteresowanych zachęcam do kontaktu :)


4 komentarze:

 1. Fajna rzecz dla kolekcjonerów. Tyko pewnie dosyć kosztowna. Może całość sprzedaj w wersji elektronicznej na CDP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy kosztowna? Zależy kto pyta :) Dla jednych będzie to cena z kosmosu, dla innych śmieszne pieniądze za oryginały... co do wydania elektronicznego, to jest to zdecydowanie skomplikowana sprawa w tym momencie.

   Usuń
 2. Wygląda to świetnie.
  A jak można się dowiedzieć ile trzeba zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowani mogą negocjować mailowo :) hubertronek@interia.pl

  OdpowiedzUsuń