WOJENNA ODYSEJA ANTKA SREBRNEGO

piątek, 6 lipca 2012

trzy-czte-ry!

Internetowy Ziniol zapowiedział mój powrót, co zmotywowało mnie jeszcze bardziej do startu z autorskim blogiem.

Słowo "powrót" brzmi nieco dziwnie i jest tylko po części prawdziwe. Na pewno nie jest to powrót do komiksu, bo przez ostatnie 4 lata na moim biurku powstało pół tysiąca stron komiksu, większość w kolorze, dla dzieci i trafiło do czytelników na papierze. Ciężko więc byłoby wracać do czegoś, w czym tkwi się po uszy.

Ale powracam na pewno do komiksowego światka, mocniej czy słabiej to się okaże. Właśnie na blogu postaram się informować na bieżąco o tym, nad czym aktualnie pracuję, i przedstawiać komiksowe plany - a jest tego wszystkiego sporo. W pewien sposób powracam do komiksowego środowiska i do wirtualnego świata komiksowych newsów.

Tak czy inaczej dziwne jest to, że jeśli o czymś samemu lub za pośrednictwem znajomych nie trąbi się na komiksowych blogach i portalach, to dla większości "komiksowa" po prostu się nie istnieje... no to zaczynam trąbić.

Tu powracam internetowo, a nie tak dawno pojawił się mój come back na papierze w 52. Ziniolu - "JESTEM BOGIEM - CIĄG DALSZY NASTAPIŁ". Zupełną nowinką (również dla redakcji Ziniola) jest fakt, że powstał już dalszy ciąg historii o Człowieku-bogu. Ziniolu 53, materiał gotowy! :)


Przykładowy kadr z niepublikowanej jeszcze historii o Człowieku-bogu
3 komentarze:

  1. Czołem Hubert! Świetnie, że Cię teraz będzie więcej w sieci.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. czołem :) i dzięki za wrzucenie do podglądanych blogów

      Usuń